Budujemy hale stalowe w całej Polsce
>Hale rolnicze
Hale rolnicze 2019-03-06T13:09:23+00:00

Hale rolnicze

Polskie gospodarstwa rolne prężnie rozwijają się inwestując w sprzęt rolniczy, nowe technologie chowu zwierząt oraz sortowania i magazynowania płodów rolnych. Powiązane jest to z budowaniem obiektów do prowadzenia w/w działalności.

Przeznaczenie

Przed przystąpieniem do złożenia oferty i projektowania każdy obiekt rolniczy dokładnie analizujemy pod kątem jego przeznaczenia. Jesteśmy bezpośrednim producentem, dlatego też jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać projekt do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Inwestorów, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość wykonywanych prac budowlanych. Jesteśmy w pełni elastyczni i dostosowujemy nasze hale rolnicze do Państwa wskazań dotyczących wymiarów, wyposażenia i warunków atmosferycznych, na które będą narażone.

Wznoszone przez nas w pełni ocynkowane hale rolnicze znajdują zastosowanie w rolnictwie między innymi jako:

  • magazyny płodów rolnych, pasz, nawozów,
  • sortownie, przechowalnie owoców i warzyw (chłodnie, mroźnie),
  • budynki inwentarskie (obory, chlewnie, kurniki),
  • garaże dla sprzętu rolniczego,
  • ujeżdżalnie.

Nowoczesna technologia hal rolniczych – fachowe doradztwo

Dzięki doskonałej organizacji pracy oraz nowoczesnej i wydajnej technologii, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom krótki czas realizacji każdej inwestycji, a także konkurencyjne ceny. Dbamy o dotrzymywanie terminów oraz profesjonalną obsługę Klienta. Dzięki nam będą Państwo wiedzieć na jakim etapie znajduje się obecnie dane zlecenie. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestiach projektowych, montażowych czy też użytkowych.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYBUDOWANYCH PRZEZ NAS HAL DLA ROLNICTWA