Budujemy hale stalowe w całej Polsce
>Hale handlowe, usługowe
Hale handlowe, usługowe 2019-03-06T13:07:12+00:00

Hale handlowe, usługowe

Szybkość montażu i relatywnie niskie ceny konstrukcji przyczyniają się do tego, iż nieruchomości w naszym systemie znajdują zastosowanie również w handlu i usługach. Są to hale w pełni zaaranżowane wraz z ogrzewaniem, wentylacją oraz pozostałymi elementami niezbędnymi do prowadzenia np. salonu samochodowego, czy sklepu spożywczego.

Tego rodzaju obiekty najczęściej spotyka się poza miastem lub w miejscach średnio zurbanizowanych, zazwyczaj w rejonach głównych szlaków komunikacyjnych czy tras wylotowych z dużych aglomeracji.

Przeznaczenie

W większości przypadków są to konstrukcje jednopoziomowe o bardzo szerokim przeznaczeniu, od sprzedaży odzieży, przez urządzenia elektroniczne, aż po materiały budowlane i wykończeniowe, meble, pojazdy czy różnego rodzaju maszyny. Sama powierzchnia najczęściej jest podzielona na boksy o różnych wielkościach i parametrach, zgodnie z potrzebami i możliwościami najemców. Dlatego tez konieczne jest, aby na etapie projektowania wziąć pod uwagę różnorodne potrzeby, a także sam charakter obiektu i firm, które będą prowadziły w nim swoją działalność.

Projekt

Projektując halę handlową, salon samochodowy, czy też obiekt usługowy mamy całą gamę narzędzi, dzięki którym możemy sprawić, iż Państwa konstrukcja będzie estetyczna, nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju – zgodna z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy nie tylko różne rodzaje elewacji, szeroką paletę dostępnych kolorów ścian ale także szeroką gamę akcesoriów takich jak: okna, bramy, drzwi, oraz architektoniczne dodatki i wykończenia.

Wiele osób uważa, iż budynki oparte na konstrukcjach stalowych nie należą do najpiękniejszych. Zaprzeczeniem tej tezy i udowodnieniem, iż konstrukcje stalowe mogą wyglądać bardzo ciekawie i jak najbardziej mogą znaleźć zastosowanie jako atrakcyjne hale handlowe, czy też usługowe mogą być nasze poniższe realizacje. Naszą siłą jest szeroki wachlarz funkcjonalnych, ergonomicznych, a przede wszystkim estetycznych rozwiązań. Zawsze w trakcie tworzenia projektu bierzemy pod uwagę nie tylko potrzeby Inwestorów czy najemców poszczególnych części obiektu, ale również potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne są dla nas aspekty użytkowe i wizualne.

Zachęcamy Państwa gorąco do bliższego przyjrzenia się naszym realizacjom. Są one potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, dbałości o estetykę i funkcjonalność, a także wieloletniego doświadczenia, które skutkuje ciągłym rozwojem wykorzystywanych technologii i sprzętu. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących współpracy z firmą LENTAB, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy z przyjemnością Państwu pomogą.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYBUDOWANYCH PRZEZ NAS HAL HANDLOWYCH