Budujemy hale stalowe w całej Polsce
>Hale nietypowe
Hale nietypowe 2019-03-06T13:16:55+00:00

Hale nietypowe

Tylko wyobraźnia może ograniczyć wygląd wznoszonych przez nas hal. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zmontować niemal każdą w pełni zgodną z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
Każdy Klient i każde zamówienie traktujemy indywidualnie, co w połączeniu z wysoką jakością wykorzystywanych przez nas materiałów, pozwala nam tworzyć hale stalowe o niepowtarzalnym charakterze. Wszystkie nasze projekty łączą w sobie estetykę, trwałość i staranność o szczegóły. Nie boimy się wyzwań, a nasz profesjonalizm i doświadczenie pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Na zlecenie Portu Lotniczego w Gdańsku imienia Lecha Wałęsy zrealizowaliśmy hangar o powierzchni 3.252 m2. Obiekt ten wyróżnia wyjątkowo duża rozpiętość bez słupa wynosząca 54,9 m oraz duża brama firmy Butzbach o szerokości 42 m i wysokości 14 m/10 m. Wysokość tej konstrukcji stalowej w kalenicy wynosi 19,5 m.

Realizowaliśmy również kryte boisko do piłki nożnej z łukowym dachem. Hala ta powstała w 2001 dla fundacji. Jej wewnętrzna wysokość w najwyższym punkcie wynosi 13,5 metra. Jest to budowla izolowana. Kubatura tego obiektu wynosi 79.560 m3.