Budujemy hale stalowe w całej Polsce
>Hale produkcyjne
Hale produkcyjne 2019-03-06T13:04:36+00:00

Hale produkcyjne

Mamy doświadczenie w produkcji budynków przemysłowych dla różnych gałęzi przemysłu (zaczynając od przemysłu lekkiego poprzez specjalistyczną produkcje spożywczą kończąc na przemyśle ciężkim). Bardzo duża elastyczność naszej technologii pozwala sprostać wymogom nawet najbardziej wymagającym technologiom produkcji stosowanym przez naszych Inwestorów. Oferujemy hale produkcyjne zarówno z suwnicą z transportem podpartym (belki podsuwnicowe oparte na słupach), jak i z suwnicą z transportem podwieszanym (belki jezdne podwieszone na konstrukcji dachu). W montowanych przez nas obiektach znajdują się również zaplecza socjalno-biurowe dla pracowników fizycznych i administracyjnych.

Budujemy zarówno:

  • hale produkcyjne o powierzchni około 600 m2 – np. realizacja dla firmy Żołnierzak z Legionowa (producent zniczy),
  • ogromne hale przemysłowe w jednej bryle, np. budynek o wymiarach 109,6 m x 207,0 m x 4,8 m (lxwxh) i powierzchni 22.687 m2 do produkcji mebli dla firmy Black Red White w Rawie Mazowieckiej,
  • jak i całe kompleksy budynków, np. kompleks 12 budynków o łącznej powierzchni 34.371 m2 dla firmy Oknoplast (producenta okien) w miejscowości Ochmanów.

Projektowanie i budowa

Bardzo ważną kwestią jeszcze w trakcie projektowania obiektu, jest określenie obciążenia ogniowego oraz jego rzeczywistego przeznaczenia. Wówczas możliwe jest dobranie odpowiednich materiałów oraz środków, które zostaną wykorzystane podczas produkcji. Szczególną uwagę zwracamy na organizację naszej pracy i ustalenie optymalnego harmonogramu tworzenia elementów prefabrykowanych, a także ich dostarczania oraz montażu na budowie. Hale produkcyjne najczęściej posiadają oddzielną część socjalną dla pracowników. Dbamy również o te „czyste” pomieszczenia, pamiętając o szatniach czy miejscach na śluzy dezynfekcyjne. Projektujemy i budujemy poszczególne obiekty przestrzegając zasad określonych przez system HACCP.

W trakcie projektowania oraz budowy pamiętamy o tym, aby budynki te tworzyły spójną całość, zaczynając od użytych technologii, kończąc na aspekcie wizualnym. Naszym zadaniem jest praca zarówno nad funkcjonalnością wnętrza, jak i estetycznym wyglądzie zewnętrznym. Nowoczesne i atrakcyjne obiekty z pewnością są w stanie podkreślić prestiż firmy.

Każdy projekt wykonywany jest z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i wskazań Inwestora, a także przeznaczenia danego obiektu. Hale produkcyjne wykonywane są z elementów prefabrykowanych, a więc czas ich budowy jest bardzo krótki. Dodatkowo wyróżniają się one lekkością, solidnością, a także możliwością stworzenia z nich budynków o niemal dowolnej kubaturze. Już na etapie powstawania projektu bierzemy pod uwagę możliwy kierunek zmian, dając Inwestorom możliwość rozbudowy konstrukcji w przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia wybudowanych przez nas hal produkcyjnych