Budujemy hale stalowe w całej Polsce
Informacje techniczne 2019-03-06T13:18:27+00:00

Informacje techniczne

Konsekwentne poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych, a także stały rozwój produkcji sprawiają, że należymy obecnie do czołowej grupy firm zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz montażem hal stalowych w Europie środkowo-wschodniej.

Konstrukcje oferowane przez LLENTAB oparte są na najnowocześniejszych i najskuteczniejszych systemach dachowych oraz ściennych. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest dopasowanie kubatury budynku do indywidualnych potrzeb i wykorzystanie ram o rozpiętości nawet do 100 metrów i to bez podpór wewnętrznych. Dodatkowym elementem urozmaicającym wnętrza tych obiektów są attyki oraz efektowne zadaszenia. Do naszej dyspozycji pozostaje również szereg funkcjonalnych akcesoriów.

Projektowane przez nas konstrukcje są elastyczne i pozwalają zintegrować z nimi materiały budowlane, takie jak szkło, drewno, cegła czy beton. To elementy, które mogą być dostosowane do nawet najbardziej zaawansowanych i nieszablonowych wymagań Inwestorów. Istnieje możliwość swobodnej konfiguracji wymiarów systemu, a także dostosowywania ich do warunków i ograniczeń wynikających z konkretnej lokalizacji oraz przeznaczenia budynku. Konstrukcje stalowe są ocynkowane ogniowo i zabezpieczone antykorozyjnie. Istnieje także możliwość wykonania profesjonalnej izolacji budynku.

Dużym atutem jest również to, że do każdego obiektu dołączone mogą być specjalne komponenty architektoniczne, w tym daszki i przedłużenia dachów, oryginalne attyki i wiele więcej.

Zachęcamy do wspólnej konfiguracji wybranych systemów.