Budujemy hale stalowe w całej Polsce
>>Specjalista ds. Kadr i Płac
Specjalista ds. Kadr i Płac 2021-12-05T14:25:20+00:00

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać
i zdobywać doświadczenie w profesjonalnym środowisku
oraz szukasz nowych wyzwań –
ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

LLENTAB od ponad 45 lat jest wiodącym producentem hal stalowych w Europie.
Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe.

LLENTAB w Polsce jest obecny od ponad 25 lat, realizując w tym czasie ponad 2200 hal.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

– prowadzenie akt osobowych zatrudnionych pracowników,
– sporządzanie dokumentów kadrowych: umów o pracę, oświadczeń w sprawie rozwiązywania umów, świadectw pracy oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa pracy etc.,
– wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
– prowadzenie ewidencji czasu pracy m.in. weryfikacja poprawności harmonogramów czasu pracy, ewidencjonowanie nieobecności (m.in. urlopów okolicznościowych, zwolnień lekarskich), rozliczanie godzin nadliczbowych,
– administracja dot. urlopów pracowniczych,
– naliczanie zasiłków chorobowych,
– naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych,
– zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników oraz ich rodzin, zleceniobiorców, wykonawców do ZUS,p
– prowadzenie ewidencji badań lekarskich pracowników (wstępne, okresowe, kontrolne) oraz szkoleń z zakresu BHP,
– rozliczanie świadczeń pracowniczych,
– sporządzanie list płac,
– naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne oraz wpłat PPK,
– naliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych, sporządzanie oraz przekazywanie deklaracji podatkowych,
– sporządzanie oraz korygowanie raportów i deklaracji ZUS,
– sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień do GUS oraz na potrzeby pracodawcy,
– udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych.

Nasze wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe,
– minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym,
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakietu MS Office (z naciskiem na Excel),
– bardzo dobra organizacja czasu pracy,
– odpowiedzialność, innowacyjność, dokładność i samodzielność w wykonywaniu zadań,
– znajomość programu Symfonia, Płatnik,
– mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Co oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
– możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,
– prywatną opiekę medyczną,
– kartę sportową,
– lekcje języka angielskiego w godzinach pracy,
– pyszną kawę.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@llentab.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LLENTAB sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LLENTAB sp. z o.o. przez okres 6 miesięcy. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności znajdującą się w stopce strony www.llentab.pl.